MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

Na frekvenciách Rádia GO DeeJay vysiela Muzika

Programová sieť rádií Wow a GO DeeJay je od marca minulosťou. Každá zo staníc si ide svojou cestou. Rádio Wow tak vysiela už len na svojich frekvenciách a kmitočty niekdajšieho Rádia GO DeeJay začali šíriť nový projekt majiteľa stanice, Mariána Dokupila - Rádio Muzika.

V jarnom výberovom konaní bude vyše 30 frekvencií

Svoje opodstatnenie v jarnom výberovom konaní bude obhajovať Rádio Jemné, ktorému v roku 2020 končí platnosť licencie a v hre sú i vrátené frekvencie po Kiss Rádiu.

Expres už naladíte kvalitne aj v Krupine

Koncom februára tu stanica spustila nízkovýkonnú frekvenciu 92,8 MHz.

Licenčná rada opäť trestala rádiá v súvislosti s hraním slovenskej hudby

Na včerajšom zasadnutí Rady pre vysielanie a retransmisiu (RVR) boli štyrom vysielateľom uložené sankcie za nedodanie štatistík o odvysielaných programoch s vyhodnotením podielu slovenských hudobných diel.

Rádio Europa 2 chystá špeciálny program: MDŽ bude plný prekvapení

Rádio Europa 2 si prichystalo pri príležitosti MDŽ pre svojich poslucháčov a fanúšikov nielen súťaž Super Žena - už 8. marca sa môžu tešiť aj na špeciálny program vo vysielaní a v priestoroch rádia.

Radioprojekt: XI. etapa 2017 až I. etapa 2018

Spoločnosť MEDIAN SK, s. r. o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 16.10. do 17.12.2017 a od 8.1.2018...

Z Europy 2 odchádza programový riaditeľ

V rádiu Europa 2 končí po vzájomnej dohode programový riaditeľ Andrej Kratochvíl.

MML-TGI: Medziročne nedošlo v rebríčku počúvanosti takmer k žiadnej zmene

Najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou na Slovensku bolo v roku 2017 Rádio Expres. Vyplýva to z prieskumu Market & Media & Lifestyle - TGI, ktorý pravidelne uskutočňuje spoločnosť Median SK v licenčnej spolupráci s anglickou spoločnosťou Kantar Media.

Vyhlásenie Asociácie nezávislých rozhlasových staníc Slovenska k vražde J.Kuciaka a jeho snúbenice

ANRTS prijala s hlbokým zármutkom a zdesením správu, že novinár J. Kuciak a jeho snúbenica sa stali obeťami vraždy.

Trnavské Rádio má novú Rannú show a podcast Dobré ráno

Trnavské Rádio spúšťa od 1. marca Rannú show. Kým doposiaľ bolo ranné vysielanie sústredené najmä na servisné informácie a kvalitnú hudbu, po novom prinesie aj zábavu. Hlavnými hrdinami sú ostrieľaný rozhlasový moderátor Martin Cifrík a nováčik Viktória „Viky“ Chovancová.

  • 1