MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

Poznáme víťazov Rádiohláv za rok 2018

Od januára mohli fanúšikovia domácej hudby hlasovať v 11. ročníku Radio_Head Awards. Víťazi hudobných cien Rádia_FM a Rádia Devín sú už známi.

Rádio Viva počúva každý tretí poslucháč v Bratislave

Rádio Viva vysielajúce v Bratislavskom kraji, si po nedávnych veľkých zmenách, nechalo urobiť vlastný prieskum počúvanosti, keďže v súčasnosti nikto nerobí prieskum regionálnych rádií a tým pádom sa im reklamný priestor predáva oveľa ťažšie.

Trnavské rádio vysiela z vynoveného štúdia

Trnavské rádio je už niekoľko mesiacov súčasťou inšpiratívneho priestoru Nádvorie v centre
Trnavy. Pred pád dňami v ňom dokončilo posledné detaily.

Spravodajstvo RTVS prinesie bohatý volebný program

RTVS bude počas víkendu podrobne mapovať priebeh a výsledky prvého kola prezidentských volieb.

Na Slovensku pribudne nový formát rádia – Univerzitné rádio

Na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave vzniká veľmi odvážny projekt, ktorý mieri do rádiového éteru. Na Deň študentov tohto roku, ohlásilo svoj vznik prvé, čisto študentské Univerzitné rádio na Slovensku s vlastnou frekvenciou.

Radioprojekt XI.-I./2019: Sieť Radio Services predbehla RTVS

Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 15.10.2018 do 16.12.2018 a od 7.1.2019 do 3.2.2019. Prieskum bol realizovaný na vzorke 3.207 respondentov, občanov Slovenskej republiky vo veku 14 - 79 rokov.

Výsledky prezidentských volieb bude naživo sledovať aj Rádio Expres

Volebný špeciál sa začína na Exprese v sobotu 16.3. od 22.00. a skončí sa až po spočítaní všetkých hlasov.

To najlepšie z hip-hopu a r´n´b každú nedeľu na Europe 2

Rádio Europa 2 spúšťa od nedele 17. marca novú reláciu Sunday Session, ktorá ponúkne to najlepšie z domácej aj zahraničnej hip-hopovej a r´n´b scény.

V hre je 20 frekvencií. Do éteru chcú Rádio Mária a Aetter

V jarnom výberovom konaní sa objavila plejáda frekvencií. Rozhodovať sa bude o kmitočtoch Rádia Muzika i voľných frekvenciách po zaniknutom Rádiu Max.

Prezidentský týždeň v Rádiu Expres

Líder na rozhlasovom trhu od utorka 5. marca zaraďuje do vysielania predvolebné špeciálne relácie s Braňom Závodským a najväčšími favoritmi na post prezidenta Slovenskej republiky.

  • 1