MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

V jesennom výberovom konaní je zaradených tridsať voľných frekvencií

Rada pre vysielanie a retransmisiu vyhlásila 17. septembra 2018 druhé tohtoročné výberové konanie na pridelenie rozhlasových frekvencií pre terestriálne vysielanie.

Trnavské Rádio má od dnes spravodajstvo, ale aj reláciu s Janou Andevskou

Trnavské Rádio spustilo spravodajstvo. Od pondelka 17. septembra prináša poslucháčom rýchly prehľad najdôležitejších udalostí s dôrazom na informácie z regiónu, vrátane regionálneho dopravného servisu. Spravodajstvo ponúkne každý pracovný deň od 6.00 do 18.00 hodiny vždy 5 minút pred celou, čo zdôrazňuje sloganom „O päť minút skôr, ako ostatní“.

Počúvanosť cez aplikácie Radia.sk: august 2018

Aj v druhom prázdninovom mesiaci tohto roku zaznamenala celková počúvanosť rádií cez naše aplikácie mierny pokles. Na vrchole sa udržalo Rádio Expres, ktoré ešte zvýšilo svoj náskok pred druhým Fun Rádiom.

Radioprojekt VI.-VIII./2018: Na vrchole bez zmeny, Vlna opäť o chlp pred Jemnými

Spoločnosť MEDIAN SK, s. r. o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 28.05.2018 do 19.08.2018. Prieskum...

Rádio_FM prináša ďalší hudobný tanečný večer

Po premiérovej tanečnej noci, ktorú Rádio_FM úspešne odštartovalo v júni, pokračuje v tejto hudobnej aktivite aj v septembri. Už v tento piatok 14. septembra odznie počas Rádio_FM Night v bratislavskom KC Dunaj kvalitný hudobný program.

RTVS pripravila Deň otvorených dverí s Rádiom Regina v Bratislave a Košiciach

Už túto stredu 5. septembra otvorí Rádio Regina v Bratislave a Košiciach dvere dokorán pre svojich poslucháčov a priaznivcov. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na príjemnú zábavu, zaujímavých hostí, stretnutia s moderátormi a redaktormi, hudobné vystúpenia obľúbených interpretov.

Medzinárodná konferencia krátkovlnného rozhlasového vysielania HFCC 2018 po druhýkrát v Bratislave

Medzinárodná konferencia HFCC – High Frequency Coordination Conference 2018 sa uskutoční po piatich rokoch opäť v Bratislave v dňoch 27. augusta až 31. augusta 2018. HFCC je nezisková mimovládna organizácia so sídlom v Prahe, ktorá je členom združenia International Telecommunication Union v Ženeve.

Europa 2 našla nový moderátorsky talent. Toto je víťaz súťaže Tvár do rádia

Europa 2 aj tento rok hľadala nový moderátorský talent prostredníctvom súťaže Tvár do rádia, ktorej cieľom je každoročne nájsť nové hlasy z „ulice“.

Radioprojekt V.-VII./2018: Expresu sa napriek prvenstvu darí zlepšovať

Spoločnosť MEDIAN SK, s. r. o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 30.04.2018 do 22.07.2018. Prieskum...

MML-TGI 1.+2./2018: Najviac sa darilo Europe 2

Najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou na Slovensku je aj naďalej Rádio Expres. Vyplýva to z prieskumu Market & Media & Lifestyle - TGI, ktorý pravidelne uskutočňuje spoločnosť Median SK v licenčnej spolupráci s anglickou spoločnosťou Kantar Media.

  • 1