MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

Letné Trnavské Rádio - podcast, koncerty, nový stream a letná kampaň

Trnavské Rádio pripravilo na leto niekoľko príjemných noviniek. Od júna vstúpilo do sveta podcastov s vlastným podcastom „Do ucha“. Fenomén podcastov sa začal pred takmer 15 rokmi. Ide o jednoduché automatické sťahovanie zvukových záznamov do počítača, smartfónu či tabletu. Nie je to klasický webový archív, ale jednoduchý spôsob, ktorý poslucháčom umožňuje počúvať zaujímavý obsah kedykoľvek neskôr.

Rádio Jazz dostalo od licenčnej rady zelenú a zároveň spustilo nový vysielač

DOPLNENÉ: Rada pre vysielanie a retransmisiu schválila na svojom včerajšom zasadaní zmenu Rádia Aktual na Rádio Jazz.

Fantastické leto vo Fun rádiu

Leto vo Fun rádiu štartuje vo veľkom štýle. Prinášame letný stream, letnú zvukovú grafiku, skvelé súťaže a od 2.7 sa zmení vysielacia štruktúra.

Radioprojekt III.-V./2018: Europa 2 si polepšila o viac ako percento

Spoločnosť MEDIAN SK, s. r. o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 05.03.2018 do 27.05.2018. Prieskum...

Počas leta príjem rozhlasu občas rušia vzdialené stanice

Každý rok v lete sa opakujú situácie, keď veľmi vzdialené rozhlasové stanice krátkodobo rušia vysielanie miestnych rozhlasových staníc.

Rádio Jazz už nenaladíte v DAB+

Digitálne rozhlasové vysielanie je chudobnejšie o ďalšie rádio. V multiplexoch spoločnosti AVIS v Nitre a Banskej Bystrici skončilo nové Rádio Jazz, ktoré vysiela len od začiatku mesiaca, a to namiesto Rádia Aktual.

Rádio Slovensko prinesie dva nové nedeľné zábavníky

Rádio Slovensko obohatí nedeľňajšie predpoludnie o dve nové zábavné relácie. Poslucháči sa od septembra môžu tešiť na Skúšku sirén a Pichli Vidly, ktoré sa budú striedať s aktuálnymi Dvojbodkami a Spojkami.

Radioprojekt II.-IV./2018: Rastúca Vlna predbehla klesajúce Jemné

Spoločnosť MEDIAN SK, s. r. o. realizuje kontinuálny prieskum RADIOPROJEKT od apríla 2009. Výsledky, zverejnené v tejto tlačovej správe, boli zbierané v termíne od 5.2.2018 do 29.4.2018. Prieskum bol...

Koniec Rádia Aktual najskôr musí odobriť licenčná rada

Tým, že Rádio Aktual nahradí Rádio Jazz, sa Rada pre vysielanie a retransmisiu ešte nezaoberala, zmenu môže a nemusí schváliť.

Rádio Aktual končí. Nahradí ho Rádio Jazz

Rádio, ktoré sa s vami rozpráva, dorozpráva. Rádio Aktual od 1.6. nahradí Rádio Jazz.

  • 1